Witamy na stronie internetowej Ośrodka Szkolenia Kierowców JOANNA. Proponujemy szereg kursów podstawowych oraz uzupełniających, ściśle dopasowanych do Twoich wymagań i potrzeb. Szkolimy w zakresie kategorii prawa jazdy A, B, C oraz E (wraz ze wszystkimi subkategoriami tj. A2, A1, AM, B1, B+E, C+E).

Nasz Ośrodek stawia sobie za cel wyszkolenie jak najlepiej przyszłych kierowców i nabycie przez nich wiedzy oraz umiejętności z zakresu przepisów ruchu drogowego, bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim i pozamiejskim, techniki kierowania i panowania nad pojazdem. Szkolenie odbywa się w czasie dopasowanym do możliwości i czasu wolnego kursanta.

Wiemy, jak bardzo stresujące są pierwsze kilometry za kierownicą, dlatego do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i z pełną wyrozumiałością dostosowując się do jego tempa. Chcemy, aby każda osoba mile wspominała szkolenie w naszym Ośrodku. Dokładamy starań, aby doprowadzić kursanta do egzaminu państwowego w sposób szybki, efektywny i jak najmniej stresujący.
Dziękujemy za zainteresowanie się naszym ośrodkiem. Wszystkim zdającym życzymy pozytywnego wyniku na egzaminie oraz bezpiecznej drogi.